Příslušenství TH

Taylor Hobson neustále usiluje o zlepšování technických vlastností svých výrobků a díky nejmodernějším výrobním postupům a technickým prostředkům upevňuje světové prvenství v oblasti metrologických řešení. Snímací doteky tohoto výrobce jsou proslulé svou přesností a opakovatelností, což je pro věrný výsledek měření zásadní. Pro všechny přístroje je k dispozici celá řada standardních doteků, ale díky zakázkové službě návrhu a výroby snímacích ramének vychází výrobce zákazníkovi vstříc při řešení složitých metrologických úkolů, či prostě při zvyšování výkonu stávajících aplikací.

Produkt

Upínací prostředky plní funkci fixace měřené části, zajišťují její přesné a opakovatelné umístění a optimalizují tak výkon měřicího systému, poskytují větší flexibilitu, snadné použití a spolehlivost.

Kalibračních etalony jsou klíčové pro dosažení optimálního výkonu měřicího systému. Kalibrační koule se používá v případě měření tvaru a vlastností profilu povrchu. Při použití softwaru pro měření tvaru či obrysu se pomocí těchto etalonů provádí korekce hrotu a obloukového pohybu snímacího hrotu. V nabídce je řada dalších etalonů vhodných pro nejrůznější metrologické úlohy.

Pro všechny kalibrační etalony v nabídce je možné vystavit kalibrační certifikát laboratoře UKAS a i v průběhu životnosti etalonu lze tento re-kalibrovat. Zákazník tak získává naprostou jistotu a důvěru v získané výsledky měření.

stáhnout dokumentaci v PDF