Bazar

Naše přístroje zůstávají při vhodné údržbě plně funkční desítky let. Přesto, pokud jste se rozhodli vyměnit své starší funkční zařízení za nové, na tomto místě máte možnost jej nabídnout k prodeji případnému zájemci. Jako autorizované servisní středisko všech nabízených značek Vám rádi poskytneme související služby, tedy posouzení předprodejního stavu, balení asistenci při přepravě, instalaci, servisní kontrolu a údržbu a kalibraci. Pro více informací prosím kontaktujte naši technickou kancelář.

  Surtronic Roundness R125 - PRODÁNO

Surtronic Roundness R125 - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji předváděcí model dílenského kruhoměru Surtronic R 125. Přístroj byl používán pouze jako demonstrační kus, vystavován na veletrzích a v showroomu obchodního zastoupení. Je v perfektním stavu.

Kruhoměr Surtronic R 125 je dostatečně robustní pro dílenské použití, ale svou přesností současně vyhovuje požadavkům inspekčních laboratoří. Přístroj nabízí flexibilní řešení pro všechny požadavky na měření kruhovitosti a tvaru, které, pomocí speciálního příslušenství, uspokojí Vaše specifické metrologické potřeby. Více informací najdete v sekci Katalog.

  Intra touch

Intra touch

Nabízíme k prodeji přenosný, ale výkonný profiloměr. Přístroj byl využíván obchodním zastoupením na prezentační účely, vystavován na veletrzích a v showroomu. Je v perfektním stavu.

Precizní dílenské řešení pro měření textury povrchu a kontur. Kompaktní a odolný přístroj Intra touch, s dlouhodobě ověřenou stabilní přesností měření, spojující špičkové technické parametry s jednoduchým provozem, bezkonkurenční praktičností i hodnotou, představuje ideální volbu metrologa.

Více informací najdete v sekci katalog

  ConturoMatic TS

ConturoMatic TS

Nabízíme k prodeji výkonný konturograf nejvyšší řady. Přístroj byl využíván obchodním zastoupením na prezentační účely, vystavován na veletrzích a v showroomu. Je v perfektním stavu.

Přístroj pro měření kontur, vhodných do výroby i pro kontrolní laboratoře. Měří kontury i drsnost profilu v obou směrech osy Z (shora i zespod), s programově řízenou změnou směru měření.

Více informací o konturografu naleznete v sekci katalog.